Drogi Czytelniku! Daj znać, że jesteś. Międzynarodowy Dzień Blogera

Blogosfera jest kopalnią inspiracji, a wpis, który właśnie czytacie jest tego najlepszym przykładem :)

komentowanie na blogu

Gdy kilka dni temu natknęłam się na post o mordowaniu sówek, kliknęłam wiedziona wrodzoną ciekawością. W trakcie czytania uśmiechałam się, ale i kiwałam głową ze zrozumieniem. Pomysł Natalii na przekazanie w dowcipny sposób tego, co siedzi w głowie każdej osobie tworzącej swoje miejsce w sieci był tak nietypowy, że nie sposób było pozostać na jej apel obojętną. Uratowałam ptaszynę, bo wiem, jak ważne jest, by to robić. Szkoda bezbronnych, małych sówek i przykro jest, gdy Czytelnicy na to pozwalają...


Piszę dla Ciebie

Jeśli prowadzisz blog to doskonale wiesz, jaki to pożeracz czasu. Przygotowanie kompletnego tekstu, wraz ze zrobieniem i obróbką zdjęć, to często kilka godzin. Nie uważam ich za czas stracony, bo blog przyniósł mi ogrom korzyści - oprócz kwestii czysto technicznych nauczył mnie również cierpliwości i systematyczności. Nie bez znaczenia są też ludzie, których zapewne nigdy bym nie poznała, gdyby nie mój blog. W czerwcu minęły trzy lata odkąd pełna nadziei i kompletnie nie spodziewająca się tego, co nastąpi, stworzyłam tę stronę.
Było różnie, momentami traciłam wiarę, że to wszystko ma sens. Chyba każdy z nas przechodzi taki blogowy kryzys. Kończyło się na tym, że i tak wracałam, bo kurczę, naprawdę to lubię! :). I cenię Was, i Wasze komentarze, i to, że dzielicie się swoimi - często osobistymi - przemyśleniami, że dzięki nim poznaję Wasze zdanie na przeróżne zagadnienia. Staram się, by posty były urozmaicone, piszę o tym, co mnie inspiruje. 


Daj znać, że jesteś

A gdybym Cię poprosiła, abyś Ty, Drogi Czytelniku zrobił coś dla mnie? Tworząc nowe posty liczę, że Ci się spodobają, że będą dla Ciebie użyteczne lub że w jakiś sposób na Ciebie wpłyną, spowodują, że się zatrzymasz, zastanowisz. Moje wpisy czyta średnio kilkaset osób, kilkaset żywych istot zainteresowanych tym, co mam do przekazania. Chciałabym zachęcić Cię do napisania kilku słów, nie muszą to być rozbudowane komentarze, daj mi po prostu znać, że jesteś, przywitaj się, powiedz cześć. Na pewno wiesz, jak niewiele słów czasem trzeba, by zrobić przyjemność drugiej osobie. Idź tym tropem i napisz do mnie. Chciałabym Cię poznać. Jeśli do tej pory pozostawałeś w cieniu i nie zostawiłeś po sobie żadnego śladu, zmień to. Musisz wiedzieć, że komentarze od Czytelników to jeden z głównych wyznaczników dających odczuć, że to co blogger pisze spotyka się z aprobatą osób czytających. 


Międzynarodowy Dzień Blogera

Dziś jest 31 dzień sierpnia, czyli święto wszystkich blogerów. Niech to będzie wystarczająca zachęta, być się do mnie odezwał... hmm? No to jak? Mogę na Ciebie liczyć? A jeśli prowadzisz własnego bloga, może się nim pochwalisz w komentarzu? Chętnie poznam nowe, ciekawe miejsca w sieci :)

Mam na imię Iwona, a Ty?


Korzystając z okazji pragnę życzyć wszystkim blogerom nieustającej weny i chęci tworzenia. 


Udanego tygodnia Kochani!


Zdjęcie do dzisiejszego posta pochodzi z darmowego banku zdjęć Natalii :)IVONA

Spodobał Ci się ten tekst? Pozostańmy proszę w kontakcie: zostaw komentarz, daj lajka lub udostępnij swoim znajomym.
Jeśli chcesz być na bieżąco, zaobserwuj blog poprzez Bloglovin, możesz także kliknąć w gadżet Obserwatorzy.
Więcej o mnie dowiesz się na Instagramie.
Dziękuję, że jesteś i do zobaczenia!

    Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszystkie komentarze:)

Aby nasza dyskusja miała sens, na Wasze pytania odpowiadam pod postem.
Jednocześnie informuję, że komentarze oparte tylko i wyłącznie na spamie, będą usuwane.

Pozdrawiam serdecznie:)